Over ons

Over ons

Ergotrics is opgericht in 2014 door Dr. Paul Depauw, neurochirurg. Ergotrics is gespecialiseerd in het positioneren en verplaatsen van patiënten met perslucht in de gezondheidszorg. Ergotrics ontwerpt en produceert opblaasbare positioneringskussens waarmee patiënten snel, eenvoudig, ergonomisch, hygiënisch en veilig kunnen worden getild en gekanteld.

De eerste innovaties zijn een doorbraak voor het pronen en het opereren in buikligging bij neurochirurgische ingrepen. Verdere R&D zal leiden tot innovaties voor thuiszorg en andere ziekenhuisapplicaties.

 

Ons Team

Inge-Bruynooghe

Inge Bruynooghe

CEO

inge.bruynooghe@ergotrics.com
Paul-Depauw

Paul Depauw

Founder & CMO

paul.depauw@ergotrics.com
Eddie-Vaneeckhoven

Eddie Van Eeckhoven

Medical Device Regulatory & Clinical Advisor and Implementer

eddie.vaneeckhoven@ergotrics.com
Philip-De-Visscher

Philip De Visscher

Sales & Distribution Manager

philip@ergotrics.com
foto_niko_productmanager

Niko Hofkens

Product Manager

niko@ergotrics.com
Michaël-Maes

Michaël Maes

Quality & Innovation Engineer

michael@ergotrics.com
foto_dipika_

Dipika Agrawal

Senior Consultant – Head of Marketing Research & Business Development Asia

dipika.agrawal@ergotrics.com
foto_eefje_intern_digital_marketing_and_communication

Eefje Brosens

Intern Digital Marketing & Communication

eefje@ergotrics.com